PSP500JB-15R
YageoYageo
PSP500JB-15R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP500JB-15R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 15 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PSP500JB-15R.pdf2.PSP500JB-15R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSP500JB-15R
Număr parc PSP500JB-15R Producător Yageo
Descriere RES 15 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84574 pcs Fișa cu date 1.PSP500JB-15R.pdf2.PSP500JB-15R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Serie PSP Rezistenţă 15 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 15CUBK
15CUBK-ND
PSP500JB-15R-ND
YAG1109
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 15 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound