PSP400JB-33R
YageoYageo
PSP400JB-33R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP400JB-33R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 33 OHM 4W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PSP400JB-33R.pdf2.PSP400JB-33R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSP400JB-33R
Număr parc PSP400JB-33R Producător Yageo
Descriere RES 33 OHM 4W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 531075 pcs Fișa cu date 1.PSP400JB-33R.pdf2.PSP400JB-33R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Serie PSP Rezistenţă 33 Ohms
Putere (Wați) 4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume PSP400JB-33R-ND
YAG1080
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 33 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound