PSM900JB-10R
YageoYageo
PSM900JB-10R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSM900JB-10R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 10 OHM 9W 5% RADIAL
Foi de date: 1.PSM900JB-10R.pdf2.PSM900JB-10R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSM900JB-10R
Număr parc PSM900JB-10R Producător Yageo
Descriere RES 10 OHM 9W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116671 pcs Fișa cu date 1.PSM900JB-10R.pdf2.PSM900JB-10R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.496" L x 0.354" W (38.00mm x 9.00mm)
Serie PSM Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 9W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.409" (10.40mm)
Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 10 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound