PSM500JB-270R
YageoYageo
PSM500JB-270R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSM500JB-270R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 270 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: 1.PSM500JB-270R.pdf2.PSM500JB-270R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSM500JB-270R
Număr parc PSM500JB-270R Producător Yageo
Descriere RES 270 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130768 pcs Fișa cu date 1.PSM500JB-270R.pdf2.PSM500JB-270R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.984" L x 0.276" W (25.00mm x 7.00mm)
Serie PSM Rezistenţă 270 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.331" (8.40mm)
Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 270 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound