PSM400JB-39R
YageoYageo
PSM400JB-39R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSM400JB-39R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 39 OHM 4W 5% RADIAL
Foi de date: 1.PSM400JB-39R.pdf2.PSM400JB-39R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSM400JB-39R
Număr parc PSM400JB-39R Producător Yageo
Descriere RES 39 OHM 4W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 146422 pcs Fișa cu date 1.PSM400JB-39R.pdf2.PSM400JB-39R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.787" L x 0.276" W (20.00mm x 7.00mm)
Serie PSM Rezistenţă 39 Ohms
Putere (Wați) 4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.331" (8.40mm)
Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 39 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound