PE0805JRF070R033L
YageoYageo
PE0805JRF070R033L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PE0805JRF070R033L
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 0.033 OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: PE0805JRF070R033L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PE0805JRF070R033L
Număr parc PE0805JRF070R033L Producător Yageo
Descriere RES 0.033 OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1063739 pcs Fișa cu date PE0805JRF070R033L.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serie PE Rezistenţă 33 mOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 170°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 33 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Compoziţie Metal Foil