MMP200JR-91R
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMP200JR-91R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 5% 2W MELF
Foi de date: MMP200JR-91R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMP200JR-91R
Număr parc MMP200JR-91R Producător Yageo
Descriere RES SMD 5% 2W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 761266 pcs Fișa cu date MMP200JR-91R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMP Rezistenţă 91 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0309 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 91 Ohms ±5% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film