MMP100JR-1K3
Prezentarea produsului
Număr parc: MMP100JR-1K3
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 5% 1W MELF
Foi de date: MMP100JR-1K3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMP100JR-1K3
Număr parc MMP100JR-1K3 Producător Yageo
Descriere RES SMD 5% 1W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2475143 pcs Fișa cu date MMP100JR-1K3.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Rezistenţă 1.3 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1.3 kOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MMP100JR-1K6
MMP100JR-1K6
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 5% 1W MELF
In stoc: 1950424 pcs
Descarca: MMP100JR-1K6.pdf
RFQ
MMP100JR-18R
MMP100JR-18R
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 5% 1W MELF
In stoc: 1894891 pcs
Descarca: MMP100JR-18R.pdf
RFQ
MMP100JR-1K
MMP100JR-1K
Descriere: RES SMD 5% 1W MELF