MMP100JR-110K
Prezentarea produsului
Număr parc: MMP100JR-110K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 5% 1W MELF
Foi de date: MMP100JR-110K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMP100JR-110K
Număr parc MMP100JR-110K Producător Yageo
Descriere RES SMD 5% 1W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2293356 pcs Fișa cu date MMP100JR-110K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Rezistenţă 110 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 110 kOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film