MMP100FRF150R
YageoYageo
MMP100FRF150R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMP100FRF150R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 150 OHM 1% 1W MELF
Foi de date: MMP100FRF150R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMP100FRF150R
Număr parc MMP100FRF150R Producător Yageo
Descriere RES SMD 150 OHM 1% 1W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2123757 pcs Fișa cu date MMP100FRF150R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Rezistenţă 150 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 150 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Compoziţie Metal Film