MMP100FRF13R3
Prezentarea produsului
Număr parc: MMP100FRF13R3
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 1% 1W MELF
Foi de date: MMP100FRF13R3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMP100FRF13R3
Număr parc MMP100FRF13R3 Producător Yageo
Descriere RES SMD 1% 1W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2289966 pcs Fișa cu date MMP100FRF13R3.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Rezistenţă 13.3 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 13.3 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MMP100FRF143K
MMP100FRF143K
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 1% 1W MELF
In stoc: 2414548 pcs
Descarca: MMP100FRF143K.pdf
RFQ
MMP100FRF13R
MMP100FRF13R
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 1% 1W MELF