MMF50SJR-91K
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF50SJR-91K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 5% 1/2W MELF
Foi de date: MMF50SJR-91K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF50SJR-91K
Număr parc MMF50SJR-91K Producător Yageo
Descriere RES SMD 5% 1/2W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4325569 pcs Fișa cu date MMF50SJR-91K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 91 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 91 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film