MMF50SFRF100K
YageoYageo
MMF50SFRF100K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF50SFRF100K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 100K OHM 1% 1/2W MELF
Foi de date: MMF50SFRF100K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMF50SFRF100K
Număr parc MMF50SFRF100K Producător Yageo
Descriere RES SMD 100K OHM 1% 1/2W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4069294 pcs Fișa cu date MMF50SFRF100K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 100 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 100 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Compoziţie Metal Film