MMF50SFRE7K87
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF50SFRE7K87
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 1% 1/2W MELF
Foi de date: MMF50SFRE7K87.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF50SFRE7K87
Număr parc MMF50SFRE7K87 Producător Yageo
Descriere RES SMD 1% 1/2W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4072358 pcs Fișa cu date MMF50SFRE7K87.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 7.87 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 7.87 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film