MMF50SBRD91K
YageoYageo
MMF50SBRD91K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF50SBRD91K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 91K OHM 0.1% 1/2W MELF
Foi de date: MMF50SBRD91K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMF50SBRD91K
Număr parc MMF50SBRD91K Producător Yageo
Descriere RES SMD 91K OHM 0.1% 1/2W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 299524 pcs Fișa cu date MMF50SBRD91K.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 91 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 91 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Compoziţie Metal Film