MMF25SFRF180K
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF25SFRF180K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului MELF RESISTOR 0.25W 180K OHM
Foi de date: MMF25SFRF180K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMF25SFRF180K
Număr parc MMF25SFRF180K Producător Yageo
Descriere MELF RESISTOR 0.25W 180K OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4091207 pcs Fișa cu date MMF25SFRF180K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 180 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Alte nume YAG5799TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 180 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film