MMF25SFRE1M78
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF25SFRE1M78
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 1% 1/4W MELF
Foi de date: MMF25SFRE1M78.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMF25SFRE1M78
Număr parc MMF25SFRE1M78 Producător Yageo
Descriere RES SMD 1% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2563009 pcs Fișa cu date MMF25SFRE1M78.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MMF Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz MELF, 0204
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Compoziţie Metal Film