MMF25SFRE120R
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF25SFRE120R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 1% 1/4W MELF
Foi de date: MMF25SFRE120R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMF25SFRE120R
Număr parc MMF25SFRE120R Producător Yageo
Descriere RES SMD 1% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3873092 pcs Fișa cu date MMF25SFRE120R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MMF Rezistenţă 120 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0204 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 120 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film