MMF25SDRE10K
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF25SDRE10K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Foi de date: MMF25SDRE10K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF25SDRE10K
Număr parc MMF25SDRE10K Producător Yageo
Descriere RES SMD 0.5% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1736346 pcs Fișa cu date MMF25SDRE10K.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MMF Rezistenţă 10 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0204 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 10 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MMF25SDRE10R
MMF25SDRE10R
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 0.5% 1/4W MELF
In stoc: 1635012 pcs
Descarca: MMF25SDRE10R.pdf
RFQ
MMF25SDRE10K7
MMF25SDRE10K7
Producători: Yageo