MMF25SBRD8K2
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF25SBRD8K2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 0.1% 1/4W MELF
Foi de date: MMF25SBRD8K2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF25SBRD8K2
Număr parc MMF25SBRD8K2 Producător Yageo
Descriere RES SMD 0.1% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 414066 pcs Fișa cu date MMF25SBRD8K2.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MMF Rezistenţă 8.2 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0204 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 8.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MMF25SBRD909R
MMF25SBRD909R
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 0.1% 1/4W MELF
In stoc: 384642 pcs
Descarca: MMF25SBRD909R.pdf
RFQ
MMF25SBRD88K7
MMF25SBRD88K7
Producători: Yageo
In stoc: 326662 pcs
Descarca: MMF25SBRD88K7.pdf
RFQ
MMF25SBRD8K25
MMF25SBRD8K25