MMF25SBRD75R
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF25SBRD75R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 0.1% 1/4W MELF
Foi de date: MMF25SBRD75R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF25SBRD75R
Număr parc MMF25SBRD75R Producător Yageo
Descriere RES SMD 0.1% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 403164 pcs Fișa cu date MMF25SBRD75R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MMF Rezistenţă 75 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0204 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 75 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film