MMF204BRC2K7
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF204BRC2K7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Foi de date: MMF204BRC2K7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMF204BRC2K7
Număr parc MMF204BRC2K7 Producător Yageo
Descriere RES SMD 0.1% 0.4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 296000 pcs Fișa cu date MMF204BRC2K7.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MMF Rezistenţă 2.7 kOhms
Putere (Wați) 0.4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0204 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.7 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film