MMF204BRC1K65
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF204BRC1K65
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Foi de date: MMF204BRC1K65.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF204BRC1K65
Număr parc MMF204BRC1K65 Producător Yageo
Descriere RES SMD 0.1% 0.4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 247593 pcs Fișa cu date MMF204BRC1K65.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MMF Rezistenţă 1.65 kOhms
Putere (Wați) 0.4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0204 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1.65 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MMF204BRC1K62
MMF204BRC1K62
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 0.1% 0.4W MELF
In stoc: 314713 pcs
Descarca: MMF204BRC1K62.pdf
RFQ
MMF204BRC1K58
MMF204BRC1K58
Producători: Yageo
In stoc: 313879 pcs
Descarca: MMF204BRC1K58.pdf
RFQ
MMF204BRC1K6
MMF204BRC1K6