MMF1WSFRF9K1
YageoYageo
MMF1WSFRF9K1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF1WSFRF9K1
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 9.1K OHM 1% 1W MELF
Foi de date: MMF1WSFRF9K1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMF1WSFRF9K1
Număr parc MMF1WSFRF9K1 Producător Yageo
Descriere RES SMD 9.1K OHM 1% 1W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1151727 pcs Fișa cu date MMF1WSFRF9K1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMF Rezistenţă 9.1 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0309 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 9.1 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film Compoziţie Metal Film