MMF-50FRF27K
YageoYageo
MMF-50FRF27K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF-50FRF27K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 27K OHM 1% 1/2W MELF
Foi de date: MMF-50FRF27K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMF-50FRF27K
Număr parc MMF-50FRF27K Producător Yageo
Descriere RES SMD 27K OHM 1% 1/2W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1436653 pcs Fișa cu date MMF-50FRF27K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMF Rezistenţă 27 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0309 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 27 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film Compoziţie Metal Film