MMF-25FRF590R
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF-25FRF590R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 1% 1/4W MELF
Foi de date: MMF-25FRF590R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF-25FRF590R
Număr parc MMF-25FRF590R Producător Yageo
Descriere RES SMD 1% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3971869 pcs Fișa cu date MMF-25FRF590R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 590 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 590 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film