MMF-25FRF43R2
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF-25FRF43R2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 1% 1/4W MELF
Foi de date: MMF-25FRF43R2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF-25FRF43R2
Număr parc MMF-25FRF43R2 Producător Yageo
Descriere RES SMD 1% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3974644 pcs Fișa cu date MMF-25FRF43R2.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 43.2 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 43.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MMF-25FRF43K
MMF-25FRF43K
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 1% 1/4W MELF
In stoc: 3234412 pcs
Descarca: MMF-25FRF43K.pdf
RFQ
MMF-25FRF453K
MMF-25FRF453K
Producători: Yageo
In stoc: 3574258 pcs
Descarca: MMF-25FRF453K.pdf
RFQ
MMF-25FRF43R
MMF-25FRF43R