MMF-25FRF2K1
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF-25FRF2K1
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 1% 1/4W MELF
Foi de date: MMF-25FRF2K1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF-25FRF2K1
Număr parc MMF-25FRF2K1 Producător Yageo
Descriere RES SMD 1% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3613603 pcs Fișa cu date MMF-25FRF2K1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 2.1 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MMF-25FRF2K21
MMF-25FRF2K21
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 1% 1/4W MELF
In stoc: 4140270 pcs
Descarca: MMF-25FRF2K21.pdf
RFQ
MMF-25FRF2K15
MMF-25FRF2K15
Producători: Yageo
In stoc: 3884933 pcs
Descarca: MMF-25FRF2K15.pdf
RFQ
MMF-25FRF2K26
MMF-25FRF2K26
Descarca: MMF-25FRF2K26.pdf
MMF-25FRF29R4
MMF-25FRF29R4
Descarca: MMF-25FRF29R4.pdf
MMF-25FRF2K
MMF-25FRF2K