MMF-25FRF12K
YageoYageo
MMF-25FRF12K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF-25FRF12K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 12K OHM 1% 1/4W MELF
Foi de date: MMF-25FRF12K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMF-25FRF12K
Număr parc MMF-25FRF12K Producător Yageo
Descriere RES SMD 12K OHM 1% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3560886 pcs Fișa cu date MMF-25FRF12K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 12 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 12 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MMF-25FRF127K
MMF-25FRF127K
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 1% 1/4W MELF
In stoc: 3452139 pcs
Descarca: MMF-25FRF127K.pdf
RFQ
MMF-25FRF124K
MMF-25FRF124K
Producători: Yageo
In stoc: 3416647 pcs
Descarca: MMF-25FRF124K.pdf
RFQ
MMF-25FRF12K7
MMF-25FRF12K7