MMF-25FRF10R
YageoYageo
MMF-25FRF10R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMF-25FRF10R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES SMD 10 OHM 1% 1/4W MELF
Foi de date: MMF-25FRF10R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMF-25FRF10R
Număr parc MMF-25FRF10R Producător Yageo
Descriere RES SMD 10 OHM 1% 1/4W MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3205819 pcs Fișa cu date MMF-25FRF10R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor MELF Dimensiune / Dimensiune 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz MELF, 0207 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MMF-25FRF10R7
MMF-25FRF10R7
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 1% 1/4W MELF