MFR50SFRF52-2K2
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR50SFRF52-2K2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR50SFRF52-2K2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR50SFRF52-2K2
Număr parc MFR50SFRF52-2K2 Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6333409 pcs Fișa cu date MFR50SFRF52-2K2.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFR Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 2.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR50SFRF52-29K4
MFR50SFRF52-29K4
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/2W 1% AXIAL
In stoc: 6361237 pcs
Descarca: MFR50SFRF52-29K4.pdf
RFQ
MFR50SFRF52-2K
MFR50SFRF52-2K
Producători: Yageo
In stoc: 8107768 pcs
Descarca: MFR50SFRF52-2K.pdf
RFQ
MFR50SFRF52-2K1
MFR50SFRF52-2K1
Descarca: MFR50SFRF52-2K1.pdf
MFR50SFRF52-2K4
MFR50SFRF52-2K4
Descarca: MFR50SFRF52-2K4.pdf
MFR50SFRF52-2K21
MFR50SFRF52-2K21
Descarca: MFR50SFRF52-2K21.pdf
MFR50SFRF52-2K26
MFR50SFRF52-2K26