MFR50SDRD52-240K
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR50SDRD52-240K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Foi de date: MFR50SDRD52-240K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR50SDRD52-240K
Număr parc MFR50SDRD52-240K Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 0.5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4698491 pcs Fișa cu date MFR50SDRD52-240K.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFR Rezistenţă 240 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 240 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film