MFR2WSFTF52-750K
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR2WSFTF52-750K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR2WSFTF52-750K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR2WSFTF52-750K
Număr parc MFR2WSFTF52-750K Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3142167 pcs Fișa cu date MFR2WSFTF52-750K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie MFR Rezistenţă 750 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 750 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film