MFR2WSFTF52-30R
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR2WSFTF52-30R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR2WSFTF52-30R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR2WSFTF52-30R
Număr parc MFR2WSFTF52-30R Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3439300 pcs Fișa cu date MFR2WSFTF52-30R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie MFR Rezistenţă 30 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 30 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR2WSFTF52-30R1
MFR2WSFTF52-30R1
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
In stoc: 3542733 pcs
Descarca: MFR2WSFTF52-30R1.pdf
RFQ
MFR2WSFTF52-30R9
MFR2WSFTF52-30R9
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL