MFR2WSFTF52-12R7
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR2WSFTF52-12R7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR2WSFTF52-12R7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR2WSFTF52-12R7
Număr parc MFR2WSFTF52-12R7 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3323500 pcs Fișa cu date MFR2WSFTF52-12R7.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie MFR Rezistenţă 12.7 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 12.7 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR2WSFTF52-137R
MFR2WSFTF52-137R
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL
In stoc: 2865500 pcs
Descarca: MFR2WSFTF52-137R.pdf
RFQ
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 2W 1% AXIAL