MFR200FRE52-61R9
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR200FRE52-61R9
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR200FRE52-61R9.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR200FRE52-61R9
Număr parc MFR200FRE52-61R9 Producător Yageo
Descriere RES MF 2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1847699 pcs Fișa cu date MFR200FRE52-61R9.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serie MFR Rezistenţă 61.9 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 61.9 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film