MFR1WSJB-52-100R
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR1WSJB-52-100R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 5% AXIAL
Foi de date: MFR1WSJB-52-100R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR1WSJB-52-100R
Număr parc MFR1WSJB-52-100R Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5469541 pcs Fișa cu date MFR1WSJB-52-100R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFR Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film