MFR1WSFRF52-4K7
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR1WSFRF52-4K7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: MFR1WSFRF52-4K7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR1WSFRF52-4K7
Număr parc MFR1WSFRF52-4K7 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5884848 pcs Fișa cu date MFR1WSFRF52-4K7.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFR Rezistenţă 4.7 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 4.7 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR1WSFRF52-4K3
MFR1WSFRF52-4K3
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 4569807 pcs
Descarca: MFR1WSFRF52-4K3.pdf
RFQ
MFR1WSFRF52-4K75
MFR1WSFRF52-4K75
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 5694435 pcs
Descarca: MFR1WSFRF52-4K75.pdf
RFQ
MFR1WSFRF52-4K99
MFR1WSFRF52-4K99
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
Descarca: MFR1WSFRF52-4K99.pdf
MFR1WSFRF52-4K78
MFR1WSFRF52-4K78
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL