MFR1WSFRF52-348K
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR1WSFRF52-348K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: MFR1WSFRF52-348K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR1WSFRF52-348K
Număr parc MFR1WSFRF52-348K Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5235262 pcs Fișa cu date MFR1WSFRF52-348K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFR Rezistenţă 348 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 348 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film