MFR1WSFRE52-12R1
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR1WSFRE52-12R1
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: MFR1WSFRE52-12R1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR1WSFRE52-12R1
Număr parc MFR1WSFRE52-12R1 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5660220 pcs Fișa cu date MFR1WSFRE52-12R1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFR Rezistenţă 12.1 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 12.1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR1WSFRE52-12K1
MFR1WSFRE52-12K1
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 6029256 pcs
Descarca: MFR1WSFRE52-12K1.pdf
RFQ
MFR1WSFRE52-13K
MFR1WSFRE52-13K
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 5920661 pcs
Descarca: MFR1WSFRE52-13K.pdf
RFQ
MFR1WSFRE52-12R
MFR1WSFRE52-12R
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL