MFR1WSDRD52-62R2
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR1WSDRD52-62R2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 0.5% AXIAL
Foi de date: MFR1WSDRD52-62R2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFR1WSDRD52-62R2
Număr parc MFR1WSDRD52-62R2 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 0.5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3417416 pcs Fișa cu date MFR1WSDRD52-62R2.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFR Rezistenţă 62.2 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 62.2 Ohms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film