MFR100FRE52-22R1
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR100FRE52-22R1
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: MFR100FRE52-22R1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFR100FRE52-22R1
Număr parc MFR100FRE52-22R1 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2420139 pcs Fișa cu date MFR100FRE52-22R1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie MFR Rezistenţă 22.1 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 22.1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR100FRE52-22R6
MFR100FRE52-22R6
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 2983278 pcs
Descarca: MFR100FRE52-22R6.pdf
RFQ
MFR100FRE52-237K
MFR100FRE52-237K
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 2385667 pcs
Descarca: MFR100FRE52-237K.pdf
RFQ
MFR100FRE52-22R
MFR100FRE52-22R
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL