MFR100FRE52-20K5
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR100FRE52-20K5
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: MFR100FRE52-20K5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR100FRE52-20K5
Număr parc MFR100FRE52-20K5 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2916306 pcs Fișa cu date MFR100FRE52-20K5.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie MFR Rezistenţă 20.5 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 20.5 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film