MFR100FRE52-1K33
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR100FRE52-1K33
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1W 1% AXIAL
Foi de date: MFR100FRE52-1K33.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR100FRE52-1K33
Număr parc MFR100FRE52-1K33 Producător Yageo
Descriere RES MF 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2431611 pcs Fișa cu date MFR100FRE52-1K33.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serie MFR Rezistenţă 1.33 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 1.33 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR100FRE52-1K18
MFR100FRE52-1K18
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL
In stoc: 2753389 pcs
Descarca: MFR100FRE52-1K18.pdf
RFQ
MFR100FRE52-1K3
MFR100FRE52-1K3
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1W 1% AXIAL