MFR-50FRE52-2K1
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-50FRE52-2K1
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-50FRE52-2K1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR-50FRE52-2K1
Număr parc MFR-50FRE52-2K1 Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6521691 pcs Fișa cu date MFR-50FRE52-2K1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFR Rezistenţă 2.1 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 2.1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR-50FRE52-294R
MFR-50FRE52-294R
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/2W 1% AXIAL
In stoc: 5222488 pcs
Descarca: MFR-50FRE52-294R.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-2K15
MFR-50FRE52-2K15
Producători: Yageo
In stoc: 5128571 pcs
Descarca: MFR-50FRE52-2K15.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-2K05
MFR-50FRE52-2K05
Descarca: MFR-50FRE52-2K05.pdf
MFR-50FRE52-29K4
MFR-50FRE52-29K4
Descarca: MFR-50FRE52-29K4.pdf
MFR-50FRE52-2K
MFR-50FRE52-2K