MFR-50FRE52-1K2
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-50FRE52-1K2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-50FRE52-1K2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR-50FRE52-1K2
Număr parc MFR-50FRE52-1K2 Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4432155 pcs Fișa cu date MFR-50FRE52-1K2.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFR Rezistenţă 1.2 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 1.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR-50FRE52-1K15
MFR-50FRE52-1K15
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/2W 1% AXIAL
In stoc: 5966299 pcs
Descarca: MFR-50FRE52-1K15.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-1K27
MFR-50FRE52-1K27
Producători: Yageo
In stoc: 5885233 pcs
Descarca: MFR-50FRE52-1K27.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-1K21
MFR-50FRE52-1K21