MFR-50FRE52-16K
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-50FRE52-16K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-50FRE52-16K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR-50FRE52-16K
Număr parc MFR-50FRE52-16K Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5731924 pcs Fișa cu date MFR-50FRE52-16K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFR Rezistenţă 16 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 16 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR-50FRE52-165R
MFR-50FRE52-165R
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/2W 1% AXIAL
In stoc: 6683578 pcs
Descarca: MFR-50FRE52-165R.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-16K5
MFR-50FRE52-16K5
Producători: Yageo
In stoc: 5985968 pcs
Descarca: MFR-50FRE52-16K5.pdf
RFQ
Descarca: MFR-50FRE52-169R.pdf
MFR-50FRE52-162K
MFR-50FRE52-162K
Descarca: MFR-50FRE52-162K.pdf
MFR-50FRE52-16K2
MFR-50FRE52-16K2