MFR-50FRE52-158K
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-50FRE52-158K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-50FRE52-158K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR-50FRE52-158K
Număr parc MFR-50FRE52-158K Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6438848 pcs Fișa cu date MFR-50FRE52-158K.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serie MFR Rezistenţă 158 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 158 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film