MFR-25FRF52-412R
YageoYageo
MFR-25FRF52-412R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-25FRF52-412R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-25FRF52-412R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFR-25FRF52-412R
Număr parc MFR-25FRF52-412R Producător Yageo
Descriere RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10472302 pcs Fișa cu date MFR-25FRF52-412R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFR Rezistenţă 412 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume 412E MF-1/4W-T 1%
412XTR
MF-25-R-412
MFR-25FRF 412R
MFR-25FRF-412R
MFR-25FRF-52-412R
MFR-25FRF52412R
MFR25FRF52412R
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film