MFR-25FRE52-430R
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR-25FRE52-430R
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: MFR-25FRE52-430R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR-25FRE52-430R
Număr parc MFR-25FRE52-430R Producător Yageo
Descriere RES MF 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7352050 pcs Fișa cu date MFR-25FRE52-430R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFR Rezistenţă 430 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 430 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film